Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » В Дніпропетровську відбулась Друга Школа європейських традицій та цінностей.

В Дніпропетровську відбулась Друга Школа європейських традицій та цінностей.
shec7.jpg (120.53 Kb)17 травня, напередодні Дня Європи в Україні, євроклуби професійно-технічних закладів освіти та шкіл зібрались в приміщені Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки, щоб навчитись бути активними громадянами.
Школа європейських традицій та цінностей в Дніпропетровську проводиться вдруге в межах кампанії "Я поділяю європейські цінності", яка започаткована Мережею Центрів європейської інформації України. Цього року тематика Школи "Громадян_IN Dnepr" була обрана не випадково, отже Європейський Союз проголосив 2013 рік - Роком європейського громадянина.
Під час занять у Школі молодь в ігровій формі дізнавалась про структуру та інститути ЄС, знайомилась з основними правами та обов’язками громадян Європейського Союзу та говорила про схожі пріоритети Європи та України. Юні знавці ЄС дискутували про цінності, громадянство та про те що є важливим для сьогоднішніх молодих українців. shec3.jpg (89.22 Kb)
Студенти робітничих професій та школярі зійшлись на одному: щоб бути активними громадянами, молодь має виявляти інтерес та відчувати підтримку держави. За словами євроклубівців, юним українцям сьогодні бракує як власного бажання займати активну громадську позицію, так і знань та інструментів, щоб реалізувати молодіжні ініціативи.
Щоб стати громадянами, в європейському розумінні цього слова, молодь потребує підтримки!
Захід було проведено громадською організацією «МІКС», Центром європейської інформації в Дніпропетровську та Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.
shec1.jpg (88.47 Kb)
shec2.jpg (82.74 Kb)
shec4.jpg (144.06 Kb)
shec5.jpg (155.46 Kb)
shec6.jpg (.78 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 863 | Розміщено: 31 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :