Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Проти ненависті в Інтернеті

Проти ненависті в Інтернеті
Школярі та студенти професійно-технічних закладів освіти Дніпропетровської області взяли участь у семінарі щодо безпеки в Інтернеті. Зустріч була організована Дніпропетровською обласною молодіжною громадською організацією «МІКС» спільно з Центром європейської інформації Дніпропетровської обласної бібліотеки. Всі учасники заходу, як і більшість молодих людей, є активними користувачами соціальних мереж та проводять значну частину часу в Інтернеті.
Як вберегтись від ризиків, що несе з собою всесвітня павутина, - про це йшла мова на зустрічі. Сьогодні віртуальні загрози можуть нашкодити молоді в реальному житті: матеріальному благополуччю (оплата ігор, придбання віртуальних грошей, залежність від покупок в Інтернет-магазинах), фізичному благополуччю (насильство, переслідування), психічному благополуччю (порнографія, мова ненависті, кібер-насилля) тощо. Для того, щоб користуватись всесвітньою павутиною безпечно, варто розвивати та підтримувати Інтернет-грамотність серед молоді.
В ході семінару учасники познайомились із загальноєвропейською кампанією «Рух проти ненависті», що стартувала у січні цього року в Україні. На реальних прикладах постів із соціальних мереж студенти навчились розпізнавати мову ненависті он-лайн та запропонували власні варіанти її протидії. Кожен навчальний заклад має свою сторінку в Інтернеті, тому важливо, щоб групи та сайти навчальних закладів не містили мову ненависті. Під час семінару молодь розробила та запропонувала такі правила користування Інтернетом:
1.Забороняти використання нецензурної лексики,
2.Не використовувати агресивної лексики, «чорного гумору», образ,
3.Не використовувати фото учасників задля образ та знущань,
4.Писати конструктивно,
5.Поважати інших користувачів,
6.Відстежувати Інтернет-провакації,
7.Не порушувати права інших людей.
По завершенні семінару учасники отримали календарик з логотипом кампанії «Рух проти ненависті» на згадку, а викладачі – інформаційну брошуру про кампанію для проведення подальшої просвітницької діяльності.
Розділ: Новини Переглядів: 8371 | Розміщено: 14 лютого 2014


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :