Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Пізнаємо Україну - впізнаємо Європу

Пізнаємо Україну - впізнаємо Європу
Дніпропетровський Центр європейської інформації (ЦЄІ) у співпраці з Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» за підтримки міжнародного фонду «Відродження» проводить конкурс пошукових робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді - 2011»
Метою конкурсу є поглиблення знань молоді про приналежність Дніпропетровського регіону до Європи.
Організатори конкурсу мають надію що завдяки конкурсу у молоді сформується європейський світогляд, необхідний для життєдіяльності та творчості в сучасному європейському співтоваристві, розвинеться міжетнічна толерантність, повага до національної самобутності, культури та історії своєї нації та інших народів, почуття відповідальності за спільне майбутнє,.
Подібні конкурси пройдуть також у Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Чернівецькій областях та у АР Крим.
Учасникам запропоновані наступні теми – «Європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки Дніпропетровського регіону» та «Загальний розвиток історії та культури Дніпропетровського регіону в європейському контексті», «Внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст».
Конкурс стартує 15 жовтня 2011 року та триватиме 2 місяця (до 15 грудня). В кінці січня 2012 року відбудеться визначення переможців та їх урочисте нагородження.
Результатом проведення конкурсів в зазначених областях стане видання спільного збірника найкращих пошукових робіт.

Розділ: Новини Переглядів: 840 | Розміщено: 11 жовтня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :