Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Павлоград наближується до Європи

Павлоград наближується до Європи
20 жовтня 2010 року о 14 годині у приміщенні Павлоградської центральної міської бібліотеки ім. Г.П. Світличної за підтримки Дніпропетровського Центру європейської інформації та сприянням міського Голови відбулося відкриття Пункту європейської інформації.pavlograd_1.jpg (24.76 Kb) Захід розпочав урочистий концерт на площі перед бібліотекою за участю художніх колективів міського будинку культури. До участі була запрошена культурна громада міста: бібліотекарі, працівники музичних шкіл, клубів, ЗМІ.
На відкриття Пункту завітав міський Голова - Куклін Володимир Юрійович, який привітав мешканців з визначною подією в житті міста. З побажаннями плідної праці та успіхів в діяльності Пункту звернулася консультант Дніпропетровського Центру європейської інформації - Гордійчук Наталія.
Міський Голова разом з директором бібліотеки та консультантом ЦЄІ урочистим перерізанням стрічки відкрили Європункт.
Гості мали можливість ознайомитися з розгорнутою виставкою дитячих малюнків «Наш рідний Павлоград – європейське місто» та з книжково-інформаційним стендом «Європейський меридіан».
Згідно з сценарієм, учасники Євро-клубу СШ №17 «Європа плюс» підготували театралізоване дійство «Дивовижна Європа».
Під час заходу представники Центру європейської інформації презентували досвід своєї інформаційної діяльності у мультимедійній презентації «Один рік з життя центру». Захоплення усіх присутніх викликала, запропонована консультантом ЦЄІ, інтерактивна гра «Від малого до великого».
Саме в цей день Пункт гостинно відкрив свої двері для мешканців міста, бажаючих підвищити свій рівень обізнаності з питань європейської інтеграції.
Розділ: Новини Переглядів: 898 | Розміщено: 21 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :