Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Парадом Шумана» пройшли європейські клуби , відзначивши таким чином 60-річчя ідеї створення Європейського Союзу

«Парадом Шумана» пройшли європейські клуби , відзначивши таким чином 60-річчя ідеї створення Європейського Союзу
15 травня о 10 год. від Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки (ДОУНБ), що на вул. Ю. Савченка, 10, розпочалася святкова хода під назвою «Парад Шумана». Учасниками Параду стали волонтери 8 європейських клубів, створених на базі професійно-технічних закладів Дніпропетровська та області.

2927_parad1.jpg (83.98 Kb)6759_parad2.jpg (75.76 Kb)2504_parad3.jpg (71.73 Kb)4426_parad4.jpg (79.91 Kb)0988_parad5.jpg (86.56 Kb) Ініціював та організував парад Центр європейської інформації ДОУНБ з метою вшанування ювілейної дати створення Європейського Співтовариства та привернення уваги до молодіжних осередків, які є шанувальниками європейської ідеї та підтримують європейський напрямок України.
Рухаючись парадом учасники привертали увагу перехожих, вигукуючи гасла «Крокуємо разом в Європу!», «Європа наш спільний дім!», «Приходь до нас і крок за кроком наблизимось ми до Європи!». В руках учасників були прапорці та повітряні кульки з символікою Європейського Союзу, які для проведення заходу надало Представництво Європейської комісії в Україні.
Рухаючись по проспекту Пушкіна, через сквер ім. Леніна парад завершився у парку ім. Л. Глоби, де згодом учасники параду презентували свою діяльність на Європейському інформаційному ярмарку.
Розділ: Новини Переглядів: 1134 | Розміщено: 19 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :