Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Орджонікідзе святкуючи наблизилось до Європи

Орджонікідзе святкуючи наблизилось до Європи
06.jpg (159.29 Kb)У День Європи 17 травня 2014 року молоді мешканці Орджонікідзе збудували «Євромістечко» на одній з центральних площ міста. Святкування розпочали велосипедисти та ролери, що проїхали вулицею Калініна у вишиванках, тримаючи український національний прапор та символіку країн ЄС. 01.jpg (155.38 Kb)
Фінішував пробіг біля Будинку творчості дітей та юнацтва, де євроклуби міста та євро-куточок Центральної міської бібліотеки представили свої інформаційні здобутки. Школярі та учні училища відзвітували про роботу своїх євроклубів за минулий рік та познайомили городян з культурою та традиціями різних країн Європи.

04.jpg (144.42 Kb)

Привітала учасників організатор заходу - методист Відділу освіти м. Орджонікідзе Сапа Ірина Миколаївна, та побажала євроклубам міста миру та єдності. «Святкування Дня Європи в Орджонікідзе стало своєрідним випускним у «Школі європейських цінностей», що проходила в 5 містах області за підтримки Дніпропетровського центру європейської інформації», - зазначила Голова Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації «МІКС» Зезюліна Катерина.

010.jpg (140.13 Kb)

Перевірити свої знання з європейської інтеграції та позмагатися в прудкості молоді запропонували гості з Дніпропетровська – Центр європейської інформації та Обласна молодіжна громадська організація «МІКС». Прості запитання з історії Європейського співтовариства були заховані біля визначних місць міста Орджонікідзе. Однак знайти всі запитання, дати правильні відповіді та здобути перемогу у квесті змогли не всі команди. Це свідчить про те, що робота євро клубів з популяризації європейської інтеграції України має продовжуватись і надалі.

09.jpg (133.69 Kb)

Під час квесту на площі відбувся концерт «Весняна Європа», на якому колективи самодіяльності дарували свій талант та розважали гостей свята.
Завершив святкове дійство флеш-моб «Ми - європейці», який згуртував школярів та учнів училища під пісню української співачки Гайтани, що стала гімном футбольного чемпіонату EURO2012 «Україна будьмо! Viva! Це моя Европа!».

***
Проект проходить за сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».
Розділ: Новини Переглядів: 8555 | Розміщено: 20 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :