Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Нові знання та перемоги вже вдруге приносить молоді Дніпропетровщини конкурс «Україна в Європі, Європа в Україні»

Нові знання та перемоги вже вдруге приносить молоді Дніпропетровщини конкурс «Україна в Європі, Європа в Україні»
25 січня журі конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012» визначило переможців, які презентували свої роботи та захищали право бути дипломантами.
Переважна більшість робіт була подана на конкурс від учасників шкільних та учнівських європейських клубів Дніпопетровської області, а це свідчить про те, що молодь цікавиться Європою та більше пізнає Україну.
З майже п’ятдесяти робіт на презентацію були запрошені 11 авторів з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Васильківки та Павлограда. Презентації всіх авторів були по різному цікаві та інформативні. На запитання журі учасники відповідали досить впевнено та відстоювали право власних поглядів та переконань. «Така позиція молоді дає нам сподівання, що молодь все таки свідома та здібна» - зазначила в своєму виступі методист навчально – методичного центру ПТО у Дніпропетровській області Муха Наталія Олексіівна.
За висновками журі презентувати свою роботу в Чернівцях наприкінці квітня буде учениця 9-го класу Дніпродзержинської загальноосвітньої школи № 44 Вершиніна Аріна, авторка роботи про внесок інтелігенції Польщі в розвиток м. Дніпродзержинськ, яка отримала диплом за 1 місце.
Рябоконь Юлія - учениця Дніпродзержинської гімназії №39 зайняла 2 місце за роботу про внесок Ігнація Ясюковича в розвиток селища Кам’янське. Третє місце дісталося Костроміній Валерії з Марганецького професійного ліцею за роботу про роль німецького скульптора Фрідріха Хессе в історії м. Марганець.
Під час проведення урочистої частини заходу переможці отримали довгоочікувані винагороди - дипломи та грошові призи.
Наступним етапом конкурсу стане публікація робіт переможців всіх 9 областей в збірнику найкращих робіт, який буде видано товариством «Український народний дім в Чернівцях» в кінці травня 2012 року.
Розділ: Новини Переглядів: 873 | Розміщено: 30 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :