Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Молодь Павлограда дізнавалась більше про активне громадянство

Молодь Павлограда дізнавалась більше про активне громадянство
pavl21.jpg (120.17 Kb)Представників двох європейських клубів Павлограда 23-го квітня зібрала Третя молодіжна школа європейських цінностей, яку ініціювали та провели Дніпропетровська обласна молодіжна організація «МІКС» та Дніпропетровський Центр європейської інформації в приміщенні Павлоградської міської бібліотеки ім. А.П. Світличної. «Активне громадянство. Громадянин і влада – роль, відповідальність, стосунки» такою була головна тема спілкування молоді в Школі європейських цінностей. Про права та можливості громадян України говорили члени шкільного евроклубу та євроклубівці західно-донбаського професійного ліцею. Під час обговорення ключових визначень теми молодь досить активно висловлювала свою позицію щодо ролі громади та влади в суспільстві. Пошуками актуальних проблем місцевої громади та шляхів їх вирішення учасники були зайняті під час роботи в командах. Ще одним приводом для дискусії про активне громадянство та європейські цінності став сюжет короткометражного фільму.
pavl11.jpg (117.78 Kb)
«Привернення уваги молоді до європейських цінностей є важливим кроком на шляху формування загальнодержавних або національних цінностей. На прикладах інших країн завжди легше вчитись, тому досвід європейського співтовариства може, в якомусь сенсі, допомогти і нашій країні побудувати демократичне суспільство» - зазначила керівник Євроклубу «Європа-плюс» СШ № 17 Чумаченко Світлана Євгеніївна.
«Сьогодні ми не просто говорили про європейські цінності, а й намагались зрозуміти чому вони є важливими для європейських країн, які об’єднує Європейський Союз. Напевно більшість з нас зрозуміла, що нам також потрібні свої - українські цінності, які ми маємо створити самі» - такою думкою поділився президент євро клубу «Планета» Євген Кравцов.
***
Третій рік поспіль ДОМГО «МІКС» та ЦЄІ ДОУНБ організовують змістовні заходи до Дня Європи в Україні, які згуртовують молодь Дніпропетровська та області в форматі «Школи європейських цінностей». Цього року «Школа європейських цінностей» буде мандруюча, та завітає до Павлограда, Дніпродзержинська, Орджонікідзе, Кривого Рогу та Томаківки. За допомогою показу фільмів, інтерактивних ігор, дискусійних обговорень, форум-театрів, зустрічей з експертами організатори намагатимуться привернути увагу молоді до європейських цінностей. На основі проведених заходів буде створено відео-ролік, який відображатиме діяльність євроклубів області та показуватиме різноманіття поглядів сучасної молоді щодо євроінтеграції України.
***
Проект проходить за сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».
Розділ: Новини Переглядів: 8254 | Розміщено: 23 квітня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :