Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Говорили та показували толерантнісь.

Говорили та показували толерантнісь.
img_2988.jpg (74.84 Kb)
Протягом трьох днів (21, 22 та 23 листопада) у Центрі європейської інформації збирались євроклубівці шкіл та професійно-технічних навчальних закладів щоб поговорити про толерантність.
Кожен з учасників висловлював свою власну думку про визначення самого терміну "толерантність". Для більшості,як виявилось, синонімом толерантності є повага, турбота, співчуття, допомога, для інших - прояв терпіння, врівноваження та вихованності. Ще раз згадати про толерантні та нетолерантні вчинки присутнім допомогло кіно - звичайне, але досить проблемне щоб замислитись над тим, чим є насправді толерантність.
Під час зустрічей поговорили й про відомі приклади толерантності, а саме про педагогічну ідею відомого польського письменника та педагога Януша Корчака, творам якого сьогодні приділяється досить багато уваги (2012 р. Польща оголосила роком вшанування пам'яті Я. Корчака). Більшість присутніх на заходах дітей 20 листопада відвідали виставу польського театру "Дзвон", поставлену за його твором "Наодинці з Богом", тож іноді говорячи про толерантні вчинки вони згадували слова з вистави та ділились враженнями від її перегляду.В один із днів (22 листопада) на зустріч завітали актори - виконавці ролей у виставі та поділились з молоддю своїми почуттями та думками про толерантність.
А ще під час зустрічей діти робили одну звичайну річ - співчували героям кіно та поважали одне одного. Таким був прояв їх власної толерантності.
img_2987.jpg (121.39 Kb) 100_5084.jpg (63. Kb)100_5093.jpg (55.97 Kb)100_5112.jpg (59.23 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 857 | Розміщено: 27 листопада 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :