Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Європейські цінності знайшли відображення в іграх та кіно

Європейські цінності знайшли відображення в іграх та кіно
20.jpg (120.07 Kb)Навчитись розпізнавати європейські цінності спробували учні Томаківського професійного ліцею 6 травня 2014 року під час занять у мандрівній Школі європейських цінностей, яку провели у приміщенні ліцею представники Дніпропетровського Центру європейської інформації та Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації «МІКС». 22.jpg (130.77 Kb)Три роки поспіль «Школа європейських цінностей» згуртовує молодь області у Дніпропетровську та організовує змістовні заходи до Дня Європи в Україні. Цього року вона мандруюча. Неформальні уроки Школи вже відбулися у Павлограді, Дніпродзержинську та Орджонікідзе. Темою занять у Томаківці став «Патріотизм». Зрозуміти хто такі патріоти намагалися учні ліцею, які є членами учнівського європейського клубу «Together».
Ігрові моменти та спілкування молоді дозволили визначити основні риси громадянина-патріота. А переконатись у тому, що в Україні є справжні патріоти учням допомогла короткометражна стрічка документального альманаху «Відкритий доступ» офіційно наданого для перегляду з фонду Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
23.jpg (114.44 Kb)
Вже наступного дня європейські цінності будуть вивчати представники учнівських європейських клубів Кривого Рогу. Своєрідним екзаменом для учнів Школи стане участь у святковому квесті, який відбудеться у День Європи (17 травня) в місті Орджонікідзе.
21.jpg (116.14 Kb)
***
Проект проходить за сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.». Дні Європи в Україні відбуваються вже втретє у форматі єдиної кампанії в різних регіонах України.
Нагадаємо, що всі покази Docudays UA відбуваються у партнерстві з “Днями Європи в Україні”, організованими Мережею Центрів Європейської інформації України http://ukrcei.org/. Покази відубудуться у 15 областях України з 18 квітня по 18 травня 2014 року. Docudays UA - неполітичний фестиваль. Та він - про права людини і про те, що в кожного з нас завжди є вибір: змиритися з диктаторським режимом, чи боротися за перемогу демократії. Сьогодні від вибору кожного з нас залежить майбутнє України.
Розділ: Новини Переглядів: 8763 | Розміщено: 6 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :