Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Європейські цінності як засіб проти стереотипних поглядів на Європу

Європейські цінності як засіб проти стереотипних поглядів на Європу
31.jpg (107.42 Kb)
У Криворізькому навчально-виробничому центрі 07 травня 2014 року відбулася п’ята зустріч мандрівної Школи європейських цінностей в якій взяли участь представники двох учнівських європейських клубів. 33.jpg (103.77 Kb)В інтерактивній формі євроклубівці представили свої досягнення в межах діяльності клубів та вивчення європейської інтеграції. Власне бачення Європи підлітки відобразили у мультимедійних презентаціях, а під час рольових та командних ігор молодь переконалась у необхідності спростування стереотипних думок про життя в Європі.
Саме обговорення європейських цінностей змусило замислитись учасників про те для чого Європі саме такі цінності.
«Європейська спільнота офіційно затвердила сім цінностей тому, що в європейців, напевно, із цим проблеми, а щоб мешканці Європи не забували про основне, вона акцентувала їх увагу на головних. Звісно це добре, але зворотній бік є в будь-чому» - таку думку висловила президент євроклубу КНВЦ Стоян Катерина.
«В суспільстві панує думка про бездоганність життя в Європі. Але люди повинні самі робити власні свідомі висновки, для чого наразі існує безліч доступних джерел інформації. Та не менш важливим є спілкування з досвідченими або обізнаними особами які допоможуть визначитись», - зауважила керівник Центру європейської інформації в Дніпропетровській області, Наталія Гордійчук.
Подібні неформальні уроки Школи вже відбулися у Павлограді, Дніпродзержинську, Томаківці та Орджонікідзе.
Своєрідним екзаменом для учнів цьогорічної Школи стане участь у святковому квесті, який присвячено Дню Європи в Україні (17 травня) в місті Орджонікідзе.
32.jpg (85 Kb)
Третій рік поспіль «Школа європейських цінностей» згуртовує молодь області у Дніпропетровську та організовує змістовні заходи до Дня Європи в Україні. Цього року вона мандруюча.
Результати роботи Школи організатори планують відобразити у відео-роліку, який завдяки діяльності всеукраїнської інформаційної мережі, побачать мешканці інших областей країни.
Захід відбувся з ініціативи Дніпропетровського Центру європейської інформації та Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації «МІКС»
***
Проект проходить за сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».
Розділ: Новини Переглядів: 8628 | Розміщено: 7 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :