Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Євроклуби Орджонікідзе зробили Інтернет-простір більш безпечним

Євроклуби Орджонікідзе зробили Інтернет-простір більш безпечним
11.jpg (110.69 Kb)У Центральній міській бібліотеці та Професійно-технічному училищі м. Орджонікідзе 29 квітня відбулось навчання в рамках Школи європейських цінностей. Представники міських європейських клубів декількох шкіл та училища навчались критичному мисленню та вивчали, як захистити себе в часи інформаційних війн. 12.jpg (106.54 Kb)
Дніпропетровський Центр європейської інформації та Дніпропетровська обласна молодіжна організація «МІКС» провели цей захід з метою поширення інформації про європейські цінності та навчання молоді безпечного використання Інтернет мережі. В ігровій формі євроклубівці дізнались про те, як поводити себе в Інтернеті коректно, не порушуючи прав та гідності інших людей.
13.jpg (110.5 Kb)
«Правила користування Інтернетом дуже прості – недовіряйте повністю інформації, яку читаєте; перевіряйте джерела; перепитуйте реальних очевидців події; не розголошуйте особисту інформацію про себе в соціальних мережах» - з такою порадою звернулась до присутніх голова ДОМГО «МІКС» Зезюліна Катерина.
«Соціальні мережі – це місце спілкування більшості молодих людей, тому важливо знати та користуватись правилами безпеки в Інтернеті» – зазначив один з учасників Школи та представник євроклубу “Ми – європейці” Курило Роман.

***
Третій рік поспіль ДОМГО «МІКС» та ЦЄІ ДОУНБ організовують змістовні заходи до Дня Європи в Україні, які згуртовують молодь Дніпропетровська та області в форматі «Школи європейських цінностей». Цього року «Школа європейських цінностей» буде мандруюча, та завітає до Павлограда, Дніпродзержинська, Орджонікідзе, Кривого Рогу та Томаківки. За допомогою показу фільмів, інтерактивних ігор, дискусійних обговорень, форум-театрів, зустрічей з експертами організатори намагатимуться привернути увагу молоді до європейських цінностей. На основі проведених заходів буде створено відео-ролік, який відображатиме діяльність євроклубів області та показуватиме різноманіття поглядів сучасної молоді щодо євроінтеграції України.
***
Проект проходить за сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».
Розділ: Новини Переглядів: 8566 | Розміщено: 29 квітня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :