Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Євроклубам ПТНЗ презентували новий сезон конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

Євроклубам ПТНЗ презентували новий сезон конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»
12 жовтня о 14:00 у конференц-залі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія (вул. Ю.Савченка, 10, кім.3 ) відбулася презентація конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді - 2011-2012». На презентацію були запрошені керівники європейських клубів ПТНЗ Дніпропетровська та області. В Дніпропетровську такий конкурс проводитиметься вдруге. Проводить його Центр європейської інформації (ЦЄІ) при ДОУНБ у співпраці з Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях», за сприянням Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області та за підтримки міжнародного фонду «Відродження».
Під час презентації координатор конкурсу Гордійчук Наталія ознайомила присутніх з особливостями проведення цьогорічного конкурсу пошукових робіт. В цьому році організатори обмежили його створенням індивідуальних текстових та мультимедійних робіт. Було змінено вимоги до подачі та оформлення матеріалів на конкурс, відтепер роботи прийматимуться у друкованому та електронному вигляді. Крім того, конкурсанти мають бути лаконічними та спостережливими, а саме – розмістити свою роботу на 10 сторінках та додати вичерпний список використаних джерел інформації.
Минулорічний досвід участі європейських клубів ПТНЗ у конкурсі показав, що серед учнів професійно-технічних навчальних закладів є талановита та зацікавлена молодь, яка прагне поповнювати свої знання новою та цікавою інформацією про зв’язок між Україною та Європою.
Тож будемо чекати цікавих робіт від конкурсантів та надіятись на їх успіх!
Розділ: Новини Переглядів: 846 | Розміщено: 17 жовтня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :