Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » В ОРДЖОНІКІДЗЕ МОЛОДЬ СВЯТКУВАТИМЕ ДЕНЬ ЄВРОПИ

В ОРДЖОНІКІДЗЕ МОЛОДЬ СВЯТКУВАТИМЕ ДЕНЬ ЄВРОПИ
ldyawmm3ufg.jpg (25.35 Kb)

17 травня на головній площі міста Орджонікідзе відбудеться низка заходів присвячених відзначенню Дня Європи в Україні - свята європейських традицій і цінностей. Вже о 10:00 на площі перед будинком творчості (на вул. Калиніна) представники міських європейських клубів організують євро-містечко та запропонують познайомитись з культурою та традиціями країн Європейського Союзу.

На мешканців міста чекатиме підготовлена талановитою молоддю, за сприяння міського відділу освіти, концертна програма. Згодом, відбудеться квест на знання принципів функціонування Європейського Союзу, який стане неформальним іспитом для учнів третьої «Школи європейських цінностей». Заняття у Школі були організовані та проведені представниками Дніпропетровського центру європейської інформації спільно з Дніпропетровською обласною молодіжною громадською організацією «МІКС» та проводились з 28 квітня по 7 травня у Павлограді, Дніпродзержинську, Орджонікідзе, Кривому Розі та Томаківці. Феєричним завершенням квесту стане святковий флеш-моб за участю представників європейських клубів міста та області.

Також , в межах святкування Дня Європи в Орджонікідзівському професійно-технічному училищі (за адресою: вул. Л.Чайкіної, 17) організатори покажуть українсько-польський кіноальманах «Поза Євро» з колекції Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Заходи такого формату в співпраці з інформаційними центрами та громадськими організаціями вже є традиційними для більшості обласних центрів та малих міст України. Одним з них стане й Орджонікідзе. На основі проведених заходів організатори планують створити відео-ролік, який відображатиме діяльність євроклубів області та показуватиме різноманіття поглядів сучасної молоді щодо питань європейської інтеграції.

***

Проект проходить за сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».

Контактна особа: 0976407727 0939535160 Катерина Зезюліна
Розділ: Анонси Переглядів: 1641 | Розміщено: 16 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :