Центр європейської інформації в м. Харків

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Анонси

16 травня 2014

В ОРДЖОНІКІДЗЕ МОЛОДЬ СВЯТКУВАТИМЕ ДЕНЬ ЄВРОПИ

ldyawmm3ufg.jpg (25.35 Kb)

17 травня на головній площі міста Орджонікідзе відбудеться низка заходів присвячених відзначенню Дня Європи в Україні - свята європейських традицій і цінностей. Вже о 10:00 на площі перед будинком творчості (на вул. Калиніна) представники міських європейських клубів організують євро-містечко та запропонують познайомитись з культурою та традиціями країн Європейського Союзу.

Анонси

12 грудня 2012

Права людини і громадянина: практики ЄС і українські перспективи

Такою буде тема круглого столу, який відбудеться 18 грудня 2012 р. у приміщенні Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія (за адресою: вул. Ю.Савченка,10, 2-й поверх, конференц-зала). До участі у круглому столі можуть долучитись представники правозахисних громадських організацій, інформаційних та аналітичних центрів східного регіону України.

Анонси

20 листопада 2012

Про толерантність у новому форматі

З 21 по 23 листопада з 14:00 до 16:00 у Центрі європейської інформації (за адресою: пр-кт К.Маркса, 18, 2-й поверх) відбуватиметься кіно-форум-театр, під час якого можна буде подивитись кіно, поговорити про толерантність, а ще поділитись враженнями від перегляду вистави за твором Януша Корчака "Наодинці з богом" з її постановниками й акторами.

Анонси

20 листопада 2012

У Дніпропетровську толерантність розкриється в молитвах

20 листопада о 17:00 Центр польської культури ім. Кароля Войтили та Дніпропетровський Центр європейської інформації запрошує євроклуби міста у драматичний театр ім. М. Горького переглянути виставу за твором Януша Корчака "Наодинці з богом".

Анонси

13 травня 2011

Дніпропетровськ приєднається до всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності»

На Дніпропетровщині вже звичним стало проведення «європейського місячника» протягом квітня-травня, коли масове інформування громадськості відбувається локально, але постійно та більш активно. Завершенням місяця євроінформування є комплекс святкових заходів до Дня Європи, який у 2011 році відзначається 21 травня.
Саме в цей день мешканці міста зможуть долучитись до кампанії «Я поділяю європейські цінності», запропонованої Мережею Центрів європейської інформації України, що діє за підтримки МФ «Відродження», яка відбуватиметься у парку ім. Л. Глоби з 11:00 до 15:00.

Анонси

12 квітня 2011

Стартує волонтерський міні-проект

13 квітня на базі ЦЄІ починає роботу дискусійний кіноклуб «Волонтерська активність».
Кіноклуб створений волонтерами Центру в межах проекту «Волонтерство-шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації» під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження».
Метою кіноклубу є залучення молоді до обговорення сучасних суспільних проблем та пошуку можливостей допомогти їх вирішенню.
Кінодискусії відбудуться 13 та 27 квітня, 10 травня та 1 червня у приміщенні Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки на вул. Ю. Савченко, 10 2-ий поверх, конференц-зал.
Початок кінопереглядів о 15:00. Мова спілкування українська та російська.
kinoklub.jpg (120.67 Kb)flaer.jpg (1.44 Kb)

Анонси

28 лютого 2011

В ЦЄІ збираються щоб діяти разом

11 березня 2011 року о 14:00 у Центрі європейської інформації відбудеться круглий стіл «Україна сьогодні, як Європейська держава».

Анонси

28 лютого 2011

Волонтерська робота бібліотек з євроінформування удосконалюється

9 березня, протягом дня (з 9:00 до 15:00) у Центрі європейської інформації відбудеться семінар-тренінг «Ефективна діяльність пунктів європейської інформації – шлях до успіху» для волонтерів регіональних пунктів європейської інформації.
Метою заходу є удосконалення роботи регіональної інформаційної мережі європунктів.
  [1] 2  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Харків
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :